Licencja Freeware

Co to jest Freeware? 

Freeware z języka angielskiego, oznacza bezpłatne oprogramowanie (FREE + SoftWARE = Freware.  Programy Freeware pomimo, że są bezpłatne dostępne są w pełnej wersji, bez ograniczeń.  Można je bezpłatnie używać i rozpowszechniać pod warunkiem zachowania warunków licencji freeware.
Napisane przeze mnie programy i gry w wersjach freeware mają następujące zastrzeżenia co do sposobu rozpowszechniania:

Programy nie mogą być modyfikowane ani posiadać dodatkowych plików, reklam itp.  Mogą być tylko rozprowadzane w archiwach lub plikach instalacyjnych, w takiej formie jak zostały utworzone.

Dystrybutorzy moich programów muszą zawsze podawać, że jest to Freeware i nie wolno im pobierać żadnych opłat.  Nie dotyczy to kosztów nośnika, np. płyty CDROM na której znajdują się programy wielu autorów.

W przypadku udostępniania moich programów przez Internet lub na innych nośnikach musi być podana informacja o autorze i link do jego strony.

 

Programy Freeware

Mój button do strony z programami freeware. Przykładowy kod do wklejenia poniżej:

<a href="http://freeware.info.pl/"><img border="0" src="http://www.softdarek.republika.pl/images/freeware.gif" width="88" height="31" alt="Programy Freeware"></a>


Programy Freeware Link tekstowy. Przykładowy kod do wklejenia poniżej:

<a href="http://freeware.info.pl/">Programy Freeware</a>


Programy Freeware Mój button do strony z programami freeware. Przykładowy kod do wklejenia poniżej:

<a href="http://serwis-tv.com/gratis.html"><img border="0" src="http://republika.pl/softdarek/images/serwistv.gif" width="88" height="31" alt="Programy Freeware"></a>


 

Gry freeware - moje gry za darmo

Free software - English version

Przeglądarka programów - zrzuty ekranów

linki - do ciekawych stron

mój e-mail : - kontakt

Naprawy telewizorów - Wrocław - Serwis Tv

 Adwokat - porady prawne online